Články

Dárek k Valentýnu v podobě romantické večeře potěší muže nejvíce!

Přemýšlíte, jak oslavit Valentýn a jaký dárek připravit pro svého partnera? Plánujete oslavit svátek zamilovaných romanticky ve dvou a chcete ho něčím překvapit a zároveň mu „vyrazit dech“? Nezapomínejte, že láska prochází žaludkem, připravte mu dárek k Valentýnu v podobě romantické večeře při svíčkách a sestavte si valentýnské menu s naší pomocí.

5.2.2020

Je mrkev dobrá pro náš zrak?

Většině z nás bylo od útlého věku vštěpováno, že máme baštit mrkev, protože je dobrá na oči. Je to opravdu tak? Nebo je to úplně celé jenom mýtus? Povíme si v dnešním článku.

28.1.2020

Jak se vyhnout jarní únavě? Díky poctivé zimní přípravě!

První jarní dny většina z nás vyhlíží s toužebným očekáváním, velmi často nám ale příchod jara pokazí obávaná a často diskutovaná jarní únava. Ačkoliv si tento nepříjemný pocit vyčerpání a nedostatku energie spojujeme s jarem, ve skutečnosti si na něj zaděláváme již během zimy. To mimo jiné znamená, že právě v zimních měsících je třeba učinit opatření, aby na nás únava neudeřila s prvními teplejšími dny.

24.1.2020

Jak přirozeně zvýšit příjem hořčíku v našem těle?

Nedostatek hořčíku v našem těle nám může způsobit spoustu nepříjemných obtíží. Proč se nám ho nedostává, když je v podstatě dobře dostupný, si povíme v tomto článku.

18.1.2020

Jogurtem proti nachlazení? Ano!

V průběhu zimních měsíců se rýmě a nachlazení vyhne jen málokdo. Jedním z důvodů je malá pozornost, kterou věnujeme prevenci. A pokud se už na nadcházející chladné období připravujeme, spojujeme si prevenci především s dostatečným přísunem vitaminu C. Skutečnost je ale taková, že skutečně efektivní příprava na období, kdy nachlazení hrozí především, by měla být mnohem komplexnější a pouhý vitamin C nám sám o sobě dobrou imunitu nezajistí.

13.1.2020

Poslední komentáře


×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.