Články

Jídelníček pro lepší pleť

Pleť je odrazem toho, jak se stravujeme a v jakém stavu je náš organismus. Pokud vás tedy trápí problémy s pletí, tak byste se kromě kosmetiky měli zaměřit právě i na to, jak a čím se stravujete. Díky správné stravě bude vaše pleť zářivější, pružnější a omlazenější.

21.11.2018

Hodí se přinést na návštěvu jako pozornost jedlý dárek

Téměř každý hostitel vám řekne, že na návštěvu žádné dárky nosit nemusíte. Jestliže si však stojíte za svým a chcete své blízké i přesto obdarovat, můžete to udělat formou jedlého dárku. Nejenže hostitelovi něco přinesete jako poděkování, ale zároveň některé z nich půjde použít i jako pohoštění. A my vám přinášíme tipy hned na několik jedlých dárků.

21.11.2018

50 potravin, které jsou opravdu velmi zdravé

Snad každý z nás někdy přemýšlel nad tím, která potravina je zdravější než ty ostatní. A my vám říkáme, že ty nejzdravější potraviny jsou všude kolem nás.Na poli, v obchodě, ale i na stromech či v keřích. Seznam 50 nejzdravějších potravin světa připravila skupina amerických vědců a my vás seznámíme, o jaké potraviny jde.

21.11.2018

STOP bílým zabijákům - Cukr + 7 zdravějších alternativ

Málokdo se dokáže vzdát cukru na sto procent. Sice se jej můžeme snažit omezit, ale samotnému slazení se někdy nevyhneme – například při pečení. Proto jsme pro vás připravili seznam sedmi zdravějších alternativ, se kterými si můžete život v případě potřeby osladit.

21.11.2018

Moderní skladování potravin, aneb jak uchovat dlouho čerstvé potravin

Divíte se, proč se vám vaše potraviny rychle kazí? Na vině může být i jejich špatné skladování. Při správném skladování potravin se totiž jejich životnost může až několikanásobně zvýšit – naopak při tom špatném se vám jídlo může zkazit velmi rychle.

21.11.2018

Poslední komentáře