Magazín o jídle a zdravém životním stylu

Upečte si cukroví s vůní kávy

Jestliže patříte k milovníkům kávy, můžete její charakteristickou chuť a vůni propůjčit také cukroví. Naučte se připravovat třeba kávové pusinky či voňavé sušenky. Na vašem stole se mohou navíc objevovat mnohem častěji než jen o Vánocích.

19.12.2023

Nejzajímavější zdravotní benefity mandlí

Pokud se na vašem talíři neobjevují mandle příliš často, neděláte úplně dobře. Působí pozitivně na srdce, krevní tlak i hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Navíc chrání před volnými radikály, a dokonce jsou vhodné nejen při sportu, ale také při dietě.

18.12.2023

Matcha nápoje: Rozmanitost zeleného prášku

Má jedinečnou chuť a zářivě zelenou barvu. Během krátké chvilky z něj navíc vykouzlíte pestrou paletu lahodných horkých i studených nápojů. Prozradíme postup na ty nejoblíbenější z nich.

15.12.2023

Jak správně vyčistit kuchyňský dřez

Udržovat kuchyňský dřez v čistotě může připomínat boj s větrnými mlýny. Obzvláště tehdy, pokud si chystáte většinu jídel sami ve své kuchyni. I údržbu dřezu ale můžete vychytat k dokonalosti a spoustu práce si ušetřit.

13.12.2023

Salát z trouby? Žádný nesmysl, ale geniální řešení pro chladné dny

Také vás v zimě salát právě vytažený z lednice příliš neláká? Zkuste na to jít pro změnu jinak. Pečený salát z trouby nejenže potěší chuťové pohárky, ale zároveň krásně prohřeje tělo.

12.12.2023