Triky v kuchyni, které vám ušetří čas i stres

Děti, práce a k tomu ještě domácnost. Dá se tohle skloubit dohromady, aniž byste něco z toho šidili? Samozřejmě. Už v kuchyni si díky šikovným trikům můžete ušetřit stres z nestíhání. Proč dělat věci složitě a zdlouhavě, když to jde i efektivně?

Rozlouskneme častou otázku. Hubne se stravou nebo pohybem?

Když se nebudeš hýbat, tak nezhubneš. Pro hubnutí stačí snížit příjem energie. Denně běhej a můžeš sníst co chceš. Která tvrzení mají pravdu? Který z přístupů k hubnutí nese více ovoce? Odpovíme vám, jestli k hubnutí přispívá více strava nebo pohyb.

29.11.2021

Anti aging z přírody - cesta ke krásné pleti

Příroda nabízí obrovské možnosti v péči o pleť a její mladistvý vzhled, extrakty z ovoce, zeleniny a bylinek zásobují pokožku obličeje důležitými živinami, vitamíny, minerály, organickými i mastnými kyselinami. Pokud využijete této příležitosti a budete pleť svědomitě ošetřovat pomocí těchto přírodních pomocníků, výsledek se brzy dostaví. Tady je několik tipů na zaručené omlazovače pokožky.

Projezte se nepříjemnou menopauzou

Změny nálad, návaly horka, podrážděnost a nespavost. Menopauza je provázena nepříjemnými pocity a často se k nim přidává i nadváha. Jak upravit stravu v době menopauzy?

10.11.2021

Rychlé svačinky 4x jinak

Snad každý člověk jednou dojde do fáze, kdy už neví, co má neustále připravovat k jídlu, aby uspokojil celou rodinu. Pojďme se podívat na 4 časově nenáročné svačinky, které zpestří váš den.