Články

Hrušky a jejich ověřené účinky na lidský organismus

Milujete slaďoučké hrušky? Máte jich plnou zahradu a nevíte co s nimi a hledáte způsoby, jak jinak je zpracovat než do kompotu či povidel? Hrušky umí svou slaďoučkou chutí přidat na dobré náladě a jejich účinky na lidský organismus jsou k nezaplacení. Zjistěte, co vše se dá z hrušek vyrobit, jak je v kuchyni zpracovat a poznejte jejich ověřené účinky na lidský organismus.

6.10.2019

Je používání hliníkové folie bezpečné?

Na začátku se na hliník trošku zevrubněji podíváme. Tento kov se vyskytuje úplně všude kolem nás, je uměle přidáván do kosmetických přípravků, tetrapakových obalů, cigaret, léků či vakcín, takže snažit se mu vyhnout, je absolutně nemožné. Obávaný hliník najdeme například v plechovkách či konzervách s potravinami, v plechovkách s nápoji (kyselý nápoj = největší riziko), ve víčkách u jogurtů, v antiperspirantech, některých zubních pastách, v soli, nebo třeba vlhčených ubrouscích a v dalších stovkách produktů.

5.10.2019

Konzumujte jablka každý den

Říká se: „Dejte si jedno jablko denně a budete ve fyzické i psychické pohodě. Je to opravdu tak?“

30.9.2019

6 tipů na nejoblíbenější dětská jídla, která budou vaše děti zbožňovat

Chcete udělat dětem radost a připravit jim něco opravdu dobrého? Ačkoliv jsou dětské chutě velmi proměnlivé, jsou i taková jídla, které mají v oblibě snad všechny děti do jednoho. Vybrali jsme pro vás 6 tipů na nejoblíbenější dětská jídla.

30.9.2019

Jak chutná Jordánsko

Většina z nás se do světových dálek vypravuje s patřičným respektem. Na vytoužených cestách se zajímáme totiž nejen o to, kam na výlet a kde složit hlavu, pochopitelně se chceme také dobře najíst. V Evropě je to celkem snadné, vzhledem k všudypřítomné globalizaci nás prakticky nemá, co překvapit. Jak je to ale s Blízkým východem? A co třeba takové Jordánsko?

27.9.2019

Poslední komentáře


×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.