Potraviny a bolest hlavy. Které ji spouští a co vám pomůže?

Bolesti hlavy trápí spíše ženy než muže, přesto se nevyhýbají ani jim. Které potraviny mohou migrénu spustit, co jíst a pít, aby se vám migréna vyhnula? A jak upravit denní režim, aby migréna byla minulostí?

20.10.2020

Kvasnice nepatří jen do buchet. Budete překvapeni, kde všude pomáhají

Mají nelibou vůni a chuť také neohromí. Přesto bychom kvasnicím měli najít trvalé místo v našem jídelníčku. Kostka živých organizmů upraví trávení a pomůže i s problematickou pletí. Přírodní lék za 3 koruny si brzy oblíbíte až uvidíte výsledky.

15.10.2020

Kdo porazí jogurt? Kefír. Poznejte nejsilnější probiotikum

Na počátku dvacátého století pracoval ukrajinský lékař a nositel Nobelovy ceny na teorii dlouhověkosti. Vycházel z předpokladu, že stáří vzniká v důsledku otravy střevní mikroflóry. V jeho teorii bylo sice několik sporných bodů, ale zásadní doporučení je neměnné i pro 21. století. Pijte kefír každý den!

12.10.2020

Vyměňte sirup na kašel za potraviny podporující imunitu dětí

Školka, škola nebo jen chladnější podzimní období a vaše dítě už zase leží v posteli s teplotou, rýmou a kašlem. Zdá se to být nekonečný boj a vy se domníváte, že je to doba, která se musí přetrpět. Omyl. Dětskou imunitu můžete úspěšně posílit vhodným jídelníčkem.

Med, sladký zázrak v šálku čaje

Med, včelí zlato a lék na všechny neduhy. Tisíce let je med s námi a pomáhá při léčbě kašle, žaludečních vředů i nespavosti. Co vše byste měli vědět o slaďounké dávce přírodního léčiva?

×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.