Proč nepřehlížet plody hrušní?

Pravidelně se v obchodech procházíme mezi regály plnými exotického ovoce, především bychom ale měli konzumovat ovoce z naší zeměpisné šířky, protože obsahuje v bohaté míře přesně to, co si naše tělo žádá.

Nevíte co se švestkami? Usušte je

Úroda se vám hromadí na zahradě a vy nevíte, co s ní? Vyrobte si domácí sušené ovoce! Sušičku nepotřebujete, stačí trouba.

28.8.2020

Otevřete dveře thajské kuchyni

Thajské pokrmy hrají všemi barvami, jsou lehounké a snadné na přípravu. Správně by měly být extra pálivé a s vyváženou sladkokyselou chutí. Thajské pokrmy rozhodně patří do zdravých jídelníčků nebo do jídelníčků redukčních diet.

Co je tofu a jak ho připravit? Vyzkoušejte naše skvělé recepty s tofu.

Co je tofu a proč je aktuálně velmi oblíbené především u vegetariánů a veganů? Jaké druhy tofu můžeme v obchodech najít, jak si ho vyrobit doma, a především jak ho chutně, ale i esteticky upravit a vytvořit z něj výborné jídlo?

Pečivo jako strašák i parťák. Jaká je pravda o vhodnosti pečiva v jídelníčku?

Někdo radí jej úplně vyřadit. Někde zjistíte, že můžete jen tmavé pečivo. Jinde se dočtete, že není třeba se pečiva v jídelníčku obávat, a to ani v případě, kdy držíte redukční dietu. Jaká je pravda o pečivu? Má místo na našem talíři?

×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.