Rychlé svačinky 4x jinak

Snad každý člověk jednou dojde do fáze, kdy už neví, co má neustále připravovat k jídlu, aby uspokojil celou rodinu. Pojďme se podívat na 4 časově nenáročné svačinky, které zpestří váš den.

Víte, jak správně uskladnit brambory?

Tedy skladovat tak, aby vám vydržely ideálně až do jara? Pokud nemáte vlastní zahradu nebo se vám zrovna nechce kopat jáma do země, do které už naši předci ukládali na zimu brambory i zeleninu, pak pro vás máme pár inspirací, jak si chuť brambor vychutnávat i v té nejkrutější zimě.

Všichni mluví o hubnutí a vy trpíte opačným problémem. Jak zdravě přibrat?

Ačkoliv to na první pohled nemusí být patrné, štíhlí lidé se často trápí postavou více než lidé obézní. Přibrat na váze je někdy mnohem složitější než se zbavit nadbytečných kilogramů. Jak postupovat, pokud chcete zdravě přibrat? Které potraviny zařadit do jídelníčku?

27.10.2021

Myslíte na cigaretu, ale snažíte se kouření omezit? Dejte si nikotinem nabitý lilek

Nikotin je látka, která povzbudí organizmus. Její čistou formu naleznete v běžných potravinách, nejvyšší koncentraci nikotinu hledejte u lilkovité zeleniny. Je konzumace potravin s nikotinem zdraví škodlivá? Kolik byste museli sníst lilku namísto cigarety?

19.10.2021

Čím zpomalíte a čím zrychlíte metabolismus? Seznamte se s potravinami i režimem pro zrychlování metabolismu

O zpomaleném metabolismu mluvíme, pokud tělo nevyužívá dostatečně rychle energii z přijímaných potravin, ve větší míře ukládá tuky a pokusy o hubnutí mají malý efekt. Jaké potraviny se podílejí na zpomalení metabolismu a jak metabolismus zrychlit?

15.10.2021