Články

8 potravin, které pozvednou vaši náladu

Když se cítíte špatně, může být lákavé obrátit se na jídlo a zvednout si náladu. Sladká jídla plná prázdných kalorií mají však mnoho negativních účinků. Je lepší si tedy položit otázku, zda vám zdravé jídlo může pomoci zlepšit vaši náladu.

26.2.2020

Zajistěte si dostatek železa konzumací těchto potravin

Železo je minerál, který plní několik důležitých funkcí. Jeho hlavní funkcí je transportovat kyslík v těle jako součást červených krvinek. Jedná se o esenciální živinu, což znamená, že ji musíte získat z jídla.

21.2.2020

Tempeh - super zdravá a nutričně bohatá potravina

Tempeh je tradiční Indonéské jídlo, vyrobené z fermentovaných sójových bobů, je oblíbenou vegetariánskou náhražkou masa. Ať už jste vegetarián či nikoliv, tempeh může být vhodné zařadit i do vaší diety. Je totiž bohatým zdrojem bílkovin, prebiotik a celé řady vitaminů a minerálů.

12.2.2020

Dárek k Valentýnu v podobě romantické večeře potěší muže nejvíce!

Přemýšlíte, jak oslavit Valentýn a jaký dárek připravit pro svého partnera? Plánujete oslavit svátek zamilovaných romanticky ve dvou a chcete ho něčím překvapit a zároveň mu „vyrazit dech“? Nezapomínejte, že láska prochází žaludkem, připravte mu dárek k Valentýnu v podobě romantické večeře při svíčkách a sestavte si valentýnské menu s naší pomocí.

5.2.2020

Je mrkev dobrá pro náš zrak?

Většině z nás bylo od útlého věku vštěpováno, že máme baštit mrkev, protože je dobrá na oči. Je to opravdu tak? Nebo je to úplně celé jenom mýtus? Povíme si v dnešním článku.

28.1.2020

Poslední komentáře


×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.