Magazín o jídle a zdravém životním stylu

Steak připravíte chutně i doma. Vysoká kuchařská škola není třeba

Přípravě steaku se mnozí doma vyhýbají v obavách, že se jim nepodaří kvalitní kus masa připravit stejně, jako ve vyhlášené restauraci. Pokud si osvojíte pár pravidel, bude se vám domácí příprava steaku dařit. Poradíme vám s přípravou steaku doma i s recepty na steakové omáčky.

Dresinky a zálivky: Dodejte svým salátům skvělou chuť

Saláty jsou zdravou a osvěžující součástí naší stravy. Nabízejí širokou škálu vitamínů, minerálů a vlákniny, které jsou pro naše tělo nezbytné. Nicméně, abychom v plné míře ocenili chuť a texturu jednotlivých ingrediencí, je klíčové přidat k salátům různé dresinky a zálivky. Ať už si vyberete klasické recepty nebo si vyzkoušíte něco originálního, používání dresinků a zálivek přináší řadu výhod, které nemůžeme ignorovat.

4.8.2023

Nepodceňujte neviditelnou hrozbu. Paraziti způsobují řadu vleklých potíží

U domácích mazlíčků se nikdo nepozastaví nad tím, že je důležité jejich trávící trakt zbavit nepříjemných parazitů. Lidé sice nejsou vystaveni tak vysoké expozici, přesto se jich napadení parazity může také týkat. Nenechte si odebírat důležité živiny z těla.

Domácí limonády: Připravte si osvěžující potěšení bez zbytečné chemie

Sklenka vychlazené limonády zvláště během horkých letních dnů příjemně potěší. Lahodný nápoj si můžete hravě vykouzlit i sami doma. Výsledek bude přesně podle vašich chuťových preferencí, a navíc klidně bez přehršle cukru a umělých přísad.

2.8.2023

Přírodní krása: Pleťové masky z ovoce a zeleniny pro zářivou pokožku

Zářivá a zdravá pleť je snem mnoha lidí. Kromě správné péče a hydratace může příroda nabídnout vynikající řešení pro dosažení krásné pokožky. Pleťové masky z ovoce a zeleniny jsou přírodní, bez chemických přísad a plné výživných látek, které dodají vaší pleti zdraví a jas. V tomto článku se podíváme na některé úžasné přírodní ingredience, které můžete využít ve svých vlastních domácích pleťových maskách pro přirozenou krásu vaší pokožky.

1.8.2023