Hubnutí

Beze změny životního stylu hubnout nelze

Až příliš mnoho lidí, kteří si dají za cíl shodit nějaké to kilo, si neuvědomuje, že hubnutí není jen o vlastní dietě. Má-li být snaha korunována úspěchem, je třeba změnit prakticky celý životní styl. Jaká jsou nejčastější úskalí snahy o efektivní redukční dietu? A jak přizpůsobit život svému cíli?

Stévie – sladké tajemství z Paraguaye

Tato téměř zázračná rostlina není žádnou žhavou novinkou, v některých částech světa se používá již po staletí. A není divu, že je předurčená k tomu, aby se rozšířila po celém světě a stala se nejpoužívanějším přírodním sladidlem. Stévie je totiž 30 krát sladší než cukr, bez kalorií a nežádoucích vedlejších účinků.

Lipie sladká - aztécký cukr

Přírodní sladidla se v současnosti hojně prodávají či jsou přímo pěstovány na zahradě, a to především stévie sladká. Ale už jste slyšeli o lipii sladké? Toto sladidlo je ještě sladší než výše zmiňovaná stévie, avšak i přesto je vhodná pro osoby, kterým byl diagnostikován diabetes.

Kalorická kalkulačka

Pomocí jednoduché, ale vysoce přesné kalorické kalkulačky vám poradíme, kolik kalorií denně sníst a jak jednoduše zjistit energetickou hodnotu potravin.

12.3.2019
Reklama
Reklama