Hubnutí

Vláknina: Balzám pro střeva a pomocník při hubnutí

Nezapomeňte do svého jídelníčku zahrnout dostatek vlákniny. Nejenže má pozitivní vliv na lidské zdraví a udržuje v dobré kondici střevní trakt, ale zároveň pomůže zhubnout přebytečné kilogramy.

16.2.2022

Nestoupejte jen na váhu, úspěch hubnutí měřte i jinak

Číslo, které se vám ráno objeví na váze není jediná hodnota, která vypovídá o úspěchu nebo neúspěchu vašeho hubnutí. Než mít špatnou náladu po celý den, věnujte se pravidelnému sledování dalších hodnot. Ukážeme vám, co vše při hubnutí sledovat.

Jak upravit jídelníček po 50. roce života?

Méně sportu a klidnější období života u žen v kombinaci s hormonálními změnami může vést k přibírání. U mužů bývá důvodem pohodlí a méně aktivit. Jak se udržet v kondici po 50. roce života a jak upravit jídelníček, aby tělu nic nechybělo? Poradíme vám.

Rozlouskneme častou otázku. Hubne se stravou nebo pohybem?

Když se nebudeš hýbat, tak nezhubneš. Pro hubnutí stačí snížit příjem energie. Denně běhej a můžeš sníst co chceš. Která tvrzení mají pravdu? Který z přístupů k hubnutí nese více ovoce? Odpovíme vám, jestli k hubnutí přispívá více strava nebo pohyb.

29.11.2021

Čím zpomalíte a čím zrychlíte metabolismus? Seznamte se s potravinami i režimem pro zrychlování metabolismu

O zpomaleném metabolismu mluvíme, pokud tělo nevyužívá dostatečně rychle energii z přijímaných potravin, ve větší míře ukládá tuky a pokusy o hubnutí mají malý efekt. Jaké potraviny se podílejí na zpomalení metabolismu a jak metabolismus zrychlit?

15.10.2021
Reklama
Reklama