Klíčové slovo „pleť“

Chyťte pštrosa, vyrobte si mast. Přinášíme recepty na domácí výrobu mastí

Věděli jste, že si účinnou mast můžete vyrobit doma? Je to poměrně snadné a v porovnání s kupovanými produkty výrazně levnější. Pusťte se do experimentování s vůněmi a léčivými vlastnostmi mastí. Představíme vám základní postupy a ingredience na výrobu mastí.

Potravinami proti pigmentovým skvrnám. Dejte pleti jednotný tón

Pigmentové skvrny potrápí po letním období a rozšiřují se zejména ve vyšším věku. S drobnými flíčky se nemusíte smířit a někdy nejsou nutné ani nákladné krémy. Ukážeme vám, jak s pigmentovými skvrnami bojovat čistě přírodními prostředky.

Přírodní krása: Pleťové masky z ovoce a zeleniny pro zářivou pokožku

Zářivá a zdravá pleť je snem mnoha lidí. Kromě správné péče a hydratace může příroda nabídnout vynikající řešení pro dosažení krásné pokožky. Pleťové masky z ovoce a zeleniny jsou přírodní, bez chemických přísad a plné výživných látek, které dodají vaší pleti zdraví a jas. V tomto článku se podíváme na některé úžasné přírodní ingredience, které můžete využít ve svých vlastních domácích pleťových maskách pro přirozenou krásu vaší pokožky.

1.8.2023

Užívejte denně jablečný ocet. Snižuje cholesterol, pomáhá s hubnutím, prospívá pleti i vlasům

Jablečný ocet pořídíte za pár drobných a dokáže vám pomoci s vysokým cholesterolem, reguluje hladinu krevního cukru nebo napomáhá hubnutí, protože podporuje metabolismus. Už jedna lžíce jablečného octu denně posiluje zdraví.

Nejlepší vitamíny a minerály pro krásnou pokožku a vlasy

Při touze po svěží a zdravé pokožce, stejně jako husté a lesklé hřívě, sáhne mnoho z nás nejdříve po rozmanitých kosmetických přípravcích a doplňcích stravy. Ty nezřídka slibují takřka zázračné účinky. Přitom často stačí pouze změnit jídelníček a zahrnout do něj dostatek vitamínů a minerálů. Také ony totiž dokážou vykouzlit krásnější pleť a vlasy.

16.11.2022