Klíčové slovo „kopřiva“

5 úžasných pomocníků pro jarní detoxikaci organismu

Po dlouhé zimě volá naše tělo po vnitřní očistě. Vyslyšte ho a dopřejte mu zasloužený restart. Za jarní detoxikaci se náležitě odmění, pozitivní účinky pocítíte záhy na těle i na duši. Pročistit organismus nemusí být navíc nikterak složité, jednoduše stačí do jídelníčku zařadit vhodné potraviny. Vybrali jsme pro vás 5 favoritů, kteří si v tomto směru vedou skvěle.

15.3.2022

Borůvky a brusinky vyčistí krev. Které další potraviny to umí?

Zařadit do jídelníčku pravidelně potraviny na pročištění krve je nejlepší prevencí před infarktem a mrtvicí. Většinu z nich máte v lednici nebo ve spíži. Které potraviny pomáhají pročistit krev?

Nechcete ji potkat, a přitom umí zázraky. Vezměte kopřivu na milost

Kolik přípravků byste si museli vzít, abyste podpořili metabolizmus, pročistili krev, zvítězili nad infekcí, snížili tlak i hladinu cukru v krvi, ulevili alergiím, zlepšili astma či zmírnili onemocnění jater a žlučníku? Jen jeden přípravek. Kopřivový čaj.

5 bylinek, které rozproudí váš lymfatický systém

Lymfatický systém je pro tělo velmi důležitý. Pomáhá stabilizovat imunitní systém a odstraňuje z těla toxiny. V dnešní době, kdy má spousta lidí sedavé zaměstnání a podléhá více stresu, bývá lymfa často zpomalená. Jak ji v takové chvíli správně rozproudit? Způsobů je spousta. Pomáhá suché kartáčování, cvičení, saunování i dodržování pitného režimu, do kterého spadají i bylinkové čaje. Které bylinky jsou na lymfu nejlepší? Dozvíte se.

29.1.2021