Klíčové slovo „bylinky“

Domácí sirupy mají nepřekonatelnou chuť a mohou léčit

Jsou jich plné regály, tak proč byste se měli pouštět do výroby domácího? Protože mají dokonalou chuť, stojí jen trochu námahy a pár drobných. Domácí sirupy obsahují velké množství vitamínů, žádná barviva a minimum konzervačních látek.

Vše pro vaření najdete na balkóně

I malá plocha se dá účelně využít, když objevíte důmyslné systémy truhlíků a květináčů pro balkónové pěstování. Poradíme vám, čím balkón osázet, abyste se mohli těšit z ovoce, zeleniny i čerstvých bylinek.

Uklízíme nákup aneb co nepatří do lednice

Nakoupit, doma následně všechny potraviny vybalit z tašek a některé z nich pečlivě uložit do chladného prostředí lednice. Jste si ale jistí, že do lednice ukládáte pouze ty potraviny, které tam opravdu patří?

24.2.2022

5 bylinek, které rozproudí váš lymfatický systém

Lymfatický systém je pro tělo velmi důležitý. Pomáhá stabilizovat imunitní systém a odstraňuje z těla toxiny. V dnešní době, kdy má spousta lidí sedavé zaměstnání a podléhá více stresu, bývá lymfa často zpomalená. Jak ji v takové chvíli správně rozproudit? Způsobů je spousta. Pomáhá suché kartáčování, cvičení, saunování i dodržování pitného režimu, do kterého spadají i bylinkové čaje. Které bylinky jsou na lymfu nejlepší? Dozvíte se.

29.1.2021

Bylinky pro krásu zahrady i zdraví na talíři

Bylinky jsou všemocné rostlinky. Dokáží ozdobit zahrádku, talíř a mají blahodárný vliv na naše zdraví!