Klíčové slovo „dezerty“

Za velkou louží umí mlsat. Vyhlášené americké dezerty

Hamburgery, hot dogy, hranolky a grilované klobásky. Tak si mnozí představují jídelníček v zemi neomezených možností. Možná vás překvapí, že americká kuchyně se pyšní skvělými dezerty, kterými se můžeme inspirovat. Jsou jednoduché na přípravu a okouzlí svěží chutí.

Letní dezerty: lehké, osvěžující a snadné na přípravu

Letní měsíce jsou ideálním časem pro osvěžující dezerty, které dodají do našich jídelníčků lehkost a chuťovou rozmanitost. Při hledání letních dezertů je důležité zvolit takové, které jsou snadné na přípravu a využívají sezonních ingrediencí. Zde je několik nápadů na lehké, osvěžující a snadno připravitelné letní dezerty.

18.8.2023

Dezerty do skleničky. Krásně barevné a připravené za pár minut

Domácí dezert můžete připravit už za pár minut, a přesto bude vypadat krásně. Vyzkoušejte jednoduché dezerty do skleniček. Většina z nich potřebuje jen pár ingrediencí. Poradíme vám dezerty pro děti, fitness dezerty i slavnostní dezerty. Všechny dezerty připravíte bez pečení.

Retro ožívá. Upečte oblíbené dezerty z dob minulých, tradiční chuť si vás získá

Jsou vynikající, stále oblíbené a chutnají desítky let. Ačkoliv musí soutěžit s moderními dezerty, z pultů cukráren nezmizely. Oblíbené retro dezerty si můžete snadno připravit doma, chutnají stejně dobře, jako ve vašem dětství.

23.11.2022

Nepečené dorty jsou rychlé a skvělé. Pusťte se do nich

Co by to byla za oslava bez chutného dortu? Jak si ale poradit v případě, kdy není po ruce trouba nebo když spěcháte? I tak vykouzlíte výborný dort. Možná lepší než ten z trouby. Pusťte se do dortů bez pečení.