Můj jídelníček

Sledujte snědené kalorie a složení stravy. Hubněte zdravě a s chutí.

Jak to funguje?

Do jídelníčku si můžete zaznamenávat snědené jídlo, aktivity, váhu a další měření, příp. zapisovat poznámky. Jídelníček vám spočítá, kolik kalorií musíte denně sníst, abyste dosáhli svého nastaveného cíle. Do jídelníčku můžete zapsat nejen libovolný recept na ekuchařce, ale vybírat můžete také z databáze 8365 potravin. Databázi můžete také rozšířit o své recepty a potraviny.

Přístup ze všech zařízení

K jídelníčku můžete přistupovat kdykoli a kdekoli máte přístup k Internetu. V počítači, mobilním telefonu nebo tabletu. Bez nutnosti instalovat aplikaci.

Zapisujte pomocí čárového kódu

Nemusíte vybírat každou potravinu ze seznamu. Potravinu snadno zapíšete pomocí čárového kódu. Nepotřebujete žádnou speciální čtečku nebo aplikaci. Postačí kamera vašeho mobilního telefonu a webový prohlížeč.

Rozsáhlá databáze

Do jídelníčku můžete zapsat libovolný recept z ekuchařky, popř. vybrat z databáze 8365 potravin. Databáze se každým dnem rozšiřuje. Zapsat můžete také vlastní potraviny a soukromé recepty.

Sledujte své cíle

Zapisujte recepty, potraviny, aktivity, váhu, měření a poznámky. Sledujte snědené množství kalorií, proteinů, sacharidů a tuků. Ekuchařka vám spočte doporučené množství k dosažení vašeho cíle.

×

Nenechte si nic uniknout!

To nejlepší vám pošleme do mailu.

Ne, nechci.